Допоможіть розв'язати задачу : відстань між пристанями дорівнює 138 цілих шість десятих км

швидкість човна в стоячій воді 13 цілих три десятих кілометрів за годину а швидкість течії річки 0,7 км за год скільки потрібно часу моторному човну щоб проплисти від однієї Пристані до іншої та повернутися назад

Ответы на вопрос

Отвечает Жарылхапов Ермахан.

Длина пристани 138.6 км

Скорость лодки : 13.3 км/ч

Скорость течения : 0.7 км/ч

Так как он ездит вперёд и обратно, соответственно он едет за и против течения.

1. Время за течением = 138.6 : ( 13.3 + 0.7 ) = 9.9 часов

2. Время против течения = 138.6 : ( 13.3 - 0.7 ) = 11 часов

Общее время = 9.9 + 11 = 20.9 часов или 20 часов 54 минуты