Помогите с задачей: за 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 451грн 90 коп. скільки коштує 1 кг

печива і 1 кг цукерок якщо 1 кг цукерок дорожчий за 1 кг печива на 25 грн 30 коп.​

Ответы на вопрос

Отвечает Панек Ольга.

Ответ:

1кг печ:х. Всього-

1кг цук:х+25,30. 451.90

Складаємо рівняння

х+х+25,30=451,90

2х=451,90-25,30

2х=426,6

Х=213,3

1кг печ:213 гривні 3 коп.

1кг цук:213,3+25,30=238 гривні 6 коп.