Вирішіть яке знаєте))) 10. Обчисліть зручним способом: 1,25 * ( -0,5) * ( -8) * ( -2)11.

Спростіть вираз і підкресліть його коефіцієнт: 5 a * ( -1,4b) * 0,6c12. Розкрийте дужки та зведіть подібні доданки: 2,8 *( 5b - 6a ) - ( 7b - 8a) *1,2​

Ответы на вопрос

Отвечает Ширяев Андрей.

10.-0,5*(-8)*(-2)=-8

1,25*-8=-10

11. 5а*(-1,4b)*0,6с=5a*0,6c*(-1,4b)= коєфіцієнт вродє 5, 0,6 , -1,4

12. а це я хз кстаті я теж в 6 классі, у мене зараз така тема