Знайти добуток коренів квадратного рівняння: -х2 + 3x + 28 = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Кучковая Яна.

Пошаговое объяснение:

 -  {x}^{2}  + 3x + 28 = 0 \\  {x}^{2}  - 3x  - 28 = 0 \\  {x}^{2}  + 4x - 7x - 28 = 0 \\ x(x  + 4) - 7(x + 4) = 0 \\ (x + 4)(x - 7) = 0 \\ x + 4 = 0 \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \: x - 7 = 0 \\ x =  - 4 \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \: x = 7 \\  \otvet : x1 =  - 4 \:  \:   \:  \:  \:  \: \: x2 = 7 \\ tuburetka

твір коренів квадратного рівняння: -28

7 \times ( -4 ) =  - 28 \\  \tuburetka