Поїзд їде зі швидкістю 81 км/год. Діаметр його колеса дорівнює 120 см. Скільки обертів за хвилину

робить колесо поїзда? (П≈3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Ирина.

Ответ: 375

Пошаговое объяснение:

Переведемо км/год в м/хв , звідси маємо:

81 км / год = 81 * 1000м : 60 хв= 1350 м/хв

Знайдемо  скільки метрів робит колесо за один оберт

l =п*d = 3*120= 360 см  або  3,6 м      (1м= 100 см)

Вирахуємо скільки  обертів за хвилину робить колесо поїзда

1350  : 3,6 = 375 обертів