ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО! знайдіть швидкість велосипедиста який круговий маршрут

діаметром 100 метрів проїджає 45 разів за годину​

Ответы на вопрос

Отвечает Оглы Давид.

Відповідь:

Швидкість велосипедиста складає 14,13 км/год

Покрокове пояснення:

треба знайти довжину шляху.

S=45*πd=45*π*100=4500*3,14=14130(м)=14,13 км

v=S/t=14,13 км:1 год=14,13км/год