Знайдіть довжину кола, якщо площа круга дорівнює 16 см2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кит Ангелина.

Ответ:

8 \sqrt{\pi} см2

Пошаговое объяснение:

S = \piR^{2} = 16 => R = \sqrt[2]{\frac{S}{\pi}} = \frac{4}{\sqrt{\pi}}

L = 2\piR = 2\pi\frac{4}{\sqrt{\pi}}  = 8 \sqrt{\pi} см2