Знайдіть число,якщо 0,4 цього числа більше за 3/8 цього самого числа на 0,4 . РЕБЯТА

СРОЧНОООООО!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллаев Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,4х-0,4=3/8х

0,4х-0,375х=0,4

0,025х=0,4

х=0,4:0,025

х=16