Велосипедист їхав 2 год лісом і 3 год полем з однаковою швидкістю і подолав відстань 100 км.

Скільки кілометрів він проїхав лісом і полем окремо? Задача на 4 дії.

Ответы на вопрос

Отвечает Шемякина Милана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) сколько всего времени ехал велосипедист?

t = 2 +3 =5 (часов)

2) какова скорость велосипедиста?

v = 100/5 = 20 (км/час)

3) Скільки кілометрів він проїхав лісом?

20*2 = 40 (км)

4) Скільки кілометрів він проїхав  полем?

20*3=60 (км)

ответ

полем проехал 60 км

лесом проехал 40 км