Вершник подолав 56 км. рухаючись увесь час з однаковою швидкістю. Він їхав 4 год. полем і 3 год.

лісом. Скільки кілометрів вершник подолав лісом?

Ответы на вопрос

Отвечает Горохова Ольга.
T = 4+3 = 7 (год.)
v = 56÷7 = 8 (км/год.)
s = 8*3 = 24 (км.) - шлях, який вершник подолав лісом.