Два автомобілі рухаються з однаковою швидкістю. Якщо перший збільшить швидкість на 6 км/год, а

другий зменшить на 3 км/год, то перший за 2 години проїде стільки ж, скільки другий за 4 години. Знайти цю відстань.

Ответы на вопрос

Отвечает Искова Лиза.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

2(х+6)=4(х-3)

2х+12=4х-12

2х-4х=-12-12

-2х=-24 І / (-2)

х=12