По шосе рухалися два автомобілі з однаковою швидкістю. Якщо перший автомобіль збільшить швидкість

на 20 км/год, а другий - на 10 км/год, то перший автомобіль за 7 годин проїде таку ж відстань, як другий за 8 год. Яка початкова швидкість автомобілів?

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарева Настюша.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:

x - начальная скорость каждого автомобиля, км/ч.

7(x+20)=8(x+10)

7x+140=8x+80

60=x; x=60 км/ч