Якщо від числа віднімемо його 60%, то отримаємо 80. Знайдіть дане число.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гильманова Алия.

Ответ:

200

Пошаговое объяснение:

Виразимо умову задачі через рівняння : х-0,6х=80, ( де х- невідоме число, а 0,6х-це 60% від невідомого числа )

х-0,6х=80

0,4х=80

х=80:0,4

х=200

Отвечает Жуков Савелий.

Ответ:200

Пошаговое объяснение:

x - (x/100 * 60) = 80

x - 60x/100 = 80

100x * 60x = 8000

40x = 8000

x = 200