Запиши формули обчислення площі прямокутника та квадрата. Обчисли площу прямокутника зі сторонами

8см і 12см та площу квадрата зі стороною 9см . Порівняй знайдені площі

Ответы на вопрос

Отвечает Мерный Александр.

Ответ:

S=a×4(квадрат)

S= 9×4=36

S= a×b(прямокутник)

S= 8×12= 96

Отвечает Новопашина Ксюша.
S-ax4 (квадрат)
S- 9x4-36
S-axb (прямокутник)
S- 8x12- 96
36<96