Запиши формули обчислення площі прямокутника та квадрата Обчисли площу прямокутника зі сторонами

8см і 12см Порівняй площі

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа прямокутника S=a*b

Площа квадрата S=a^2

Площа прямокутника S= 8 *12= 96 см2