Обчисли площі прямокутника зі сторонами 4см 9мм і 10см 2мм та квадрата зі стороною 8см. Порівняй

площі цих фігур

Ответы на вопрос

Отвечает Белолипецкая Лена.

Ответ:

площа квадрата більше

Пошаговое объяснение:

49*12=588 мм

8*8=64 см

64 см=640 мм

640>588=>площа квадрата більше

Отвечает Шостак Таня.

Ответ:

Прямокутник 499,8 см

Квадрат 64 см

1) 499,8-64=435,8 см