Розв’яжіть рівняння: -1,2х=-3,6 1/3:х=-2/9


Ответы на вопрос

Отвечает Hussainova Toma.

Пошаговое объяснение:

-1,2х=-3,6

х=3

1/3:х=-2/9

1/3 * 1/х = -2/9

3х=-9/2

х=-1,5