Один із суміжних кутів у 4 рази більший за другий, знайдіть всі кути


Ответы на вопрос

Отвечает Абдикаримов Санжар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Сума суміжних кутів складає 180°.

Нехай менший з них має х°, тоді більший 4х°.

х+4х=180

5х=180

х=36°

4х=4·36°=144°

Відповідь: 36° та 144°