Один із суміжних кутів у 4 рази більший за другий. Знайдіть градусну міру меншого із цих кутів.


Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Катя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

так як сума суміжних кутів =180* то нехай х=менший з двох кутів тоді 4х= другий кут маємо рівняння:

х+4х=180

5х=180

х=36

1кут=36* менший

2кут=4 36=144*