Один із суміжних кутів у 3 р. Менший за другий. Знайти градусну міру цих кутів.


Ответы на вопрос

Отвечает Москвин Сергей.

Ответ:

45° і 135°

Пошаговое объяснение:

сума суміжних кутів дорівнює 180°

Нехай 1 кут буде х, інший в 3рази більший 3х

х+3х=180°

4х=180

х=180/4

x=45°

Інший кут дорівнює 3х. 3*45=135°