5. Один із суміжних кутів у 4 рази більший за другий. Якаградусна міра більшого з цих кутів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мазепова Варвара.

Ответ:

144

Пошаговое объяснение:

Сума суміжних кутів = 180

Нехай менший кут = х, тоді більший = 4х.

складаємо рівняння:

х+4х = 180

5х=180

х = 180/5

х=36

2) 36*4=144 більший кут