Довжина кола дорівнює 56,52 см. Знайти довжину радіуса кола.​


Ответы на вопрос

Отвечает Капарова Инкар.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

L=2πR

R=L/2π=56.52/6.28=9