Периметр ділянки прямокутної форми дорівнює 30м, а площа 56м². Знайдіть довжину та ширину ділянки ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бацевич Ярослав.

Ответ:

7м та 8м

Пошаговое объяснение:

Нехай ширина х, довжина у

2(х+у)=30

2х+2у=30

2У=30-2х

У=(30-2х):2

У=15-х

Х*у=56

Х*(15-х)=56

15х-х^2=56

Х^2-15х+56=0

Д=-15*-15-4*1*56=225-224=1

Х1=(15-√1)/2=14/2=7м

Х2=(15+√1)/2=16/2=8м

7+8=15