у мікрорайоні 15 будинків. у червні відремонтували 2/5 усіх будинків в липні 2/3 решти. скільки

будинків залишилось відремонтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Лазутин Александр.

1) (15*2) : 5 = 6 (буд.) -  відремонтували у червні

2) 15-6 = 9 (буд.) - решта

3) (9*2) : 3 = 6 (буд.) - відремогтували у липні

4) 15-6-6 = 3 (буд.) - залишилось відремонтувати

Відповідь: залишилось відремонтувати 3 будинки.