ABCD- прямокутна трапеція з основами AD= 9 см і BC = 4 см. Знайдіть довжину діагоналі AC, якщо

вона перпендикулярна до бічноїсторони трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Баскакова Вика.

Ответ:

В прямокутному трикутнику ACD проводимо висоту CH, AD=DC=8,

HD=18-8=10

CH=корiнь (AD х HD )=корiнь (8 х 10)=корiнь80

В прямокутному трикутнику ACH, AC - гiпотенуза=корiнь (AH в квадратi

=корiнь (64+80)=12

Пошаговое объяснение: