5. Есептерді шығар. а) Қалада 4 ықшамаудан салынды. Әр ықшамауданда 23 үйденжәне 14 үйден тұратын

2 тұрғын үй кешені бар. Барлығы неше үйсалынды?ә) Жаңа салынған балалар қалашығын сырлау үшін 990 теңгеге3 кг бояу сатып алынды. 2 кг бояу үшін неше теңге төлеу қажет?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чечушков Андрей.

Ответ:ә) 990:3=330,330×2=660.

а)(23+14)×4=148