10 Есепті шығар. Көктемде жалпы ауданы 100 м2 екі жер теліміне қызанақкөшеті отырғызылды. Әрбір

квадратметрге отырғызылған көшет саны бірдей. Бірінші жер телімінде 140 көшетал екіншісінде 260 көшет болды. Әрбіржер телімінің ауданын тап.​

Ответы на вопрос

Отвечает Petrovich Bogdan.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(140+260)/100=400/100=4 саженца, посаженных на 1 м².

140/4=35 м² - площадь 1-го участка.

260/4=65 м² - площадь 2-го участка.