Көктемде жалпы ауданы 100 м? екі жер теліміне қызанақ көшеті отырғызылды. Әрбір квадратметрге

отырғызылған көшет саны бір-дей. Бірінші жер телімінде 140 көшет,ал екіншісінде 260 көшет болды. Әрбіржер телімінің ауданын тап.ОЙЛАСТЫОЙЫНМЕН БҰСЫН​

Ответы на вопрос

Отвечает Конаков Ваня.

1)140+260=400(к.)

2)400:100=4(к./м²)

3)140:4=35(м²)-1 ж.

4)260:4=65(м²)-2 ж.