ҮЙ ТАПСЫРМАСЫ 10) Есепті шығар.Көктемде жалпы ауданы 100 м? екі жер теліміне қызанақКөшеті

отырғызылды. Әрбір квадратметрге отырғызылған көшет саны бір-ОЙЛАСТЫРдей. Бірінші жер телімінде 140 көшет,ОЙЫНАЛЕН БӨЛІСал екіншісінде 260 көшет болды. Әрбіржер телімінің ауданын тап. Шартф мен шешуі керек срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

Ответ:

S-100м²

1-і-140

2-і-260

S1-?

S2-?

260+140=400

400÷100=4

140÷4=35м²

260÷4=65м²