ҮЙ ТАПСЫРМАСЫ 10 Есепті шығар.Көктемде жалпы ауданы 100 м2 екі жер теліміне қызанақкөшеті

отырғызылды. Әрбір квадратметрге отырғызылған көшет саны бір-ойластырдей. Бірінші жер телімінде 140 көшетал екіншісінде 260 көшет болды. Әрбіржер телімінің ауданын тап​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусатаева Диля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 уч.-140 саж.,?м^2

2 уч-260 саж.,?м^2

Общая площадь участков-100м^2

140+260=400саж-всего

100÷400=0,25м^2-на 1 саженец

0,25×140=35м^2-1 участок

0,25×260=65м^2-2 участок

Ответ:S 1уч.=35м^2 ; S 2уч.=65м^2