Подайте одиницю як: 1)різницю двох дробів зі знамеником 8;2)суму двох дробів зі знамеником 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Бизнеснюк Василий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)10/8-2/8=8/8=1

2)4/9+5/9=9/9=1