Загальний вигляд первісних функції: f(x)=sin(3x−9)


Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Кристина.

Ответ:

F(x) = \int\limits  \sin(3x - 9) dx =  \frac{1}{3} \int\limits \sin(3x - 9)d(3x) =  \\  =  \frac{1}{3}  \int\limits \sin(3x - 9) d(3x - 9) =  \\  =  -  \frac{1}{3}  \cos(3x - 9)  + C