Довжина дитячого майданчика прямокутної форми - 50 м, а ширина - 10 м. Скільки метрів паркана

потрібно, щоб огородити дитячий майданчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Криштоп Дмитрий.

Ответ:

120 м

Пошаговое объяснение:

a=50 м    b=10 м   L=?

===

L=2*50+2*10=2*(50+10)=120 м

================