Задача 5. Тіло об'ємом 10 м° має густину 2,5 г/см3. Визначте масу даного тіла. Зверніть увагу на

різні розмірності об'єму та густини)помогите, пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Радостева Лера.

Ответ: 1 м=100 см, тогда 10м³=100*10³=10^5 см^3, искомая масса составит 2,5*10^5 г=2,5*100=250 кг.

Объяснение: