До Дня міста у Дендропарку облаштували новий дитячий майданчик прямокутної форми, площаякого 135

м в квадраті, а довжина однієї сторони 15 м. Навколомайданчика посадили туї, по 3 деревця вздовж кожного1 м. Скільки всього туй посадили навколо майданчика?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайлова Алёна.

Відповідь:

Відповідь: посадили 27 туй

Покрокове пояснення:

S=a*b

Дано:

S=135 кв. м .

a=15 м

b=Х

тоді 15*х=135

х=135 : 15

х= 9 м

по довжині по 3 дерева на 1 м, отже

3*9=27 (дерев)