На подвір’ї будинку бруківкою виклали майданчик прямокутної форми для паркування автомобілів.

Довжина майданчика 36,5 м, а ширина 6,5 м. Цей майданчик потрібно обгородити бордюром. Скільки метрів бордюру потрібно?

Ответы на вопрос

Отвечает Барсуков Денис.

Ответ: 86 м

Пошаговое объяснение:

Периметр = 2 × (довжина + ширина)

Периметр майданчика = 2 × (36,5 м + 6,5 м) = 86 м

Тому, щоб обгородити майданчик бордюром, потрібно 86 метрів бордюру.

Отвечает Новопашина Ксюша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для того,щоб дізнатися скільки потрібно метрів бордюру,потрібно знайти периметр ділянки.Р=2(а+в),де а-довжина ділянки,в-ширина ділянки.Тоді:

Р=2(36,5+6,5)=86м.

Відповідь:потрібно 86м бордюру