У обох ящиках була однакова кількість банок з консервами. Після того, як 2 банки переклали з

першого ящика у другий і потім у другий ще поклали 4 банки, у другому ящику банок стало удвічі більше, ніж у першому. Скільки банок з консервами було у кожному ящику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Балтабаева Анель.

                                    Было               Стало

Первый ящик               х                    (х - 2)

Второй ящик                 х                   (х + 2) + 4

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

(х - 2) · 2 = (х + 2) + 4

2х - 4 = х + 6

2х - х = 6 + 4

х = 10

Вiдповiдь: 10 банок з консервами було у кожному ящику спочатку​.