ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО У першому ящику було у тричі більше яблук, ніж у другому. Після того

як із першого ящика переклали у другий 15 яблук, то у другому яшику їх стало у двічі більше, ніж у першому. Скільки яблук було у кожному ящику спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Водолазская Юнона.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(3x - 15)*2 = x + 15

6x - 30 = x + 15

6x - x = 15 + 30

5x = 45

x = 45 : 5

x = 9яблок было во во втором ящике первоначально

9*3 = 27яблок было в первом ящике первоначально