34. Үй иесі 24 кг тосап дайындады. Оның 25% шиеден, 35% - өріктенболды. Шие тосабына

қарағандаөрік тосабы неше килограммға көп?O3кгО2,8кгО2,4кгO3,6кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Шушубаев Данияр.

Ответ:

24----100%

x------25%

x =  \frac{25 \times 24}{100}  = 6

24----100%

x------35%

x =  \frac{35 \times 24}{100}  =  8.4

8,4-6=2,4

Жауабы: 2,4