задача заплановано щодня витрачати 3,6т вугілля протягом 45 днів. На скільки днів вистачить цього

запасу , коли щодня витрачати по 2,4 та вугілля? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

3,6/2,4 = х/45

х = 3,6*45 / 2,4

х = 162/2,4

х = 67,5

Ответ: на 67 дней