Заплановано щодня витрачати 3,6т вугілля протягом 45 днів.На скільки днів вистачить цього запасу

якщо щодня витрачати по 2,4т вугілля??????? СРОЧНО НУЖЕН ОТВЕТ +50б 6 класс

Ответы на вопрос

Отвечает Баженов Игорь.

Складемо рівняння:

 \frac{3.6}{2.4}  =  \frac{x}{45}  \\ x =  \frac{36 \times 45}{2.4}  \\  \\  x = \frac{162}{2.4}  \\ x = 67.5

відповідь на 67 днів