Рибалка зловив за три дні риби, маса яких 4648 г. Першого і другого дня він зловив рибу масою 4010

г, а другого і третього дня рибу масою 938 г. Якої маси рибу він зловив кожнргр дня окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Кошевая Дарья.
1) 4648-4010=638(г)-3 день
2)4648-938=3710(г)-1 день
3)638+3710=4348(г)-1 и 3 день
4)4648-4348=300(г)-2 день
Відповідь:3710 1день
300 2 день
638 3 день