Довжина прямокутника 72 см, а ширина у 8 разів мен-ша. Знайди його периметр і площу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Белый-Кот Дмитрий.

Ответ:

72÷8=9

S=a×b

S=72×9=648 см площадь

P=(a+b)×2

P=(72+9)×2=81×2=162 периметр

Отвечает Аветисян Амалия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72:8= 9 см ширина прямокутника

Площа дорівнює:

S=a*b = 72*9=648 см2

Периметр дорівнює: P= 2(a+b) = 2(72+9)= 162 см