Площа круга дорівнює 12,56 см2. Знайти довжину кола, що обмежує даний круг:


Ответы на вопрос

Отвечает Ванурин Дима.

S=ПR²

3,14*R²=12,56

R²=4

R=2(см)

c=2ПR

c=2*3,14*2

c=12,56(см)

Ответ: 12,56 см.