6.У бідон налили 15 л молока , але він залишився незаповненим на 25%. Скільки метрів молока вміщує

бідон? 20 балов за задачу​

Ответы на вопрос

Отвечает Казаненко Людмила.

Ответ:

20 л

Пошаговое объяснение:

15 л это 75% всего бидона

15/75=0,2*100=20 л (весь бидон)