у перший бідон налили в 4 раза більше молока, ніж у другій, а в другий бідон налили на 39 л меньше,

ніж у перший. Скільки літрів молока налили у кожний бідон

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Виолетта.

Відповідь:

У першому бідоні 52 літри молока.

У другому бідоні 13 літрів молока.

Покрокове пояснення:

Позначимо кількість молока у другому бідоні як Х, у такому випадку у першому бідоні знаходиться 4Х молока. Якщо у другому бідоні на 39 літрів молока меньше, ніж у першому, то маємо рівняння:

4Х - Х = 39

3Х = 39

Х = 39 / 3 = 13 літрів молока у другому бідоні.

4Х = 4 × 13 = 52 літри молока у першому бідоні.