Помогите пожалусто! ширина прямокутного паралелепіпеда становить 9 дм, довжина на 5дм більша від

ширини , а висота у 2 рази менша від довжини . Знайти об'єм і площу поверхні паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Корнеев Рома.

Ответ:

9+5=14 (дм)-Длинна

14/2=7 (дм)-Высота

(9+14+7)=30*2=60

P=60 дм

9*7*14=882

S=882

Пошаговое объяснение: