Відрізок MN поділений точкою K у відношенні 3,4 : 1 9/8, причому одна з частин відрізків на 8м

більша за іншу. Яка довжина відрізка?СРОЧНООООО!!!! ПОЖАЛУЙСТА!

Ответы на вопрос

Отвечает Βишняков Γеоргий.

Ответ: 19/8=2 3/8=2,375. Тогда (3,4-2,375)*х=8⇒1,025*х=8⇒х=7,8048 м. Длина отрезка равна 7,8048*(3,4+2,375)=45,0727 м. Длины частей отрезка 7,8048*3,4=26,5364 м и 7,8048*2,375=18,5364 м.

Пошаговое объяснение: