Відрізок AB поділений точками C у відношенні 2 : 5, причому одна з частин відрізка на 6 см більша

за другу. Знайди довжину кожної частини. 15 б. даю, помогите!​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  ціла частина відрізок АВ -х, тоді співвідношення частин відрізків

АВ- 2х, СВ- 8х ,але за умовою одна з частин відрізка на 6 см більша за другу тобто СВ х+ 6 Складемо рівняння:

2/5= х/х+6

2(х+6)= 5х

2х+12= 5х

12= 3х

х=4

АВ= 2х= 2*4=8 см

СВ= 8х= 8*4= 32 см