2. Відрізок на місцевості довжиною 3 км зображено на карті відрізком 6 см. Якою буде довжина

відрізка на карті, якщо довжина відрізка на місцевості 10 км? Яка довжина відрізка на місцевості, якщо на карті довжина відрізка 1,8см ? ришение задачи пожалуста бистрее

Ответы на вопрос

Отвечает Щетинин Артем.

1) 3/6=10/х

х=6*10/3=20см

2) 3/6=х/1.8

х=3*1.8/6=0.9км